"BIELIK 370K"

<< wstecz

Dane Techniczne:


Długość – 3,70 m
Szerokość– 1,40 m
Waga – 180 kg
Załoga– 2 osoby
Silnik: 5-10 KM
 

Opis produktu:

Łódź wykonana jest z laminatu poliestrowo-szklanego, jest niezatapialna (posiada komory wypornościowe), oraz przystosowana do silnika zaburtowego : elektrycznego lub spalinowego.

Łódź przeznaczona jest do całodobowej turystyki wędkarskiej. Część otwarta (kokpit) wyposażona jest w dwie ławki, które mogą być układane wzdłuż burt lub w poprzek. Mogą z nich wędkować wygodnie dwie osoby.

Część zamknięta (kabina) służy jako schronienie np. przed deszczem w ciągu dnia a nocą po rozłożeniu koi – mogą w niej spać dwie osoby. Koja oraz ławki są pokryte piankowymi materacami obszytymi skajem.

Kabina z czterech stron posiada okna (bulaje) a od strony wejścia jest zamykana żaluzją aluminiowo-plastikową z zamkiem patentowym. Wysokie burty oraz nierdzewne relingi wokół kokpitu zapewniają bezpieczeństwo użytkownikom.

Łódź jest wyposażona w dwa wiosła (pagaje), rolki do podnoszenia lin kotwicznych oraz komplet knag i uszy do cumowania. Na dnie kokpitu ułożony jest drewniany greting a w kilu przy dnie łodzi zamontowany jest korek do spuszczania wody deszczowej. Pawęż łodzi jest specjalnie wzmocniona i przygotowana do zamontowania silnika zaburtowego.

Optymalny napęd łodzi „BIELIK 370 K” zapewnia silnik spalinowy o mocy ok. 6 KM lub elektryczny o uciągu 54 LB.

Galeria: